Açık Artırma Süreci
Türkçe

Açık Artırma Nedir?

iyiMakina.com üzerinden satışa çıkan makinalar online açık artırmalara dahil olur. Makinaları satın almak isteyen alıcılar, online açık artırmalar aracılığıyla istedikleri makinaya, istedikleri fiyatı teklif eder. Alıcılar önceki teklifleri artırarak yeni teklifler verebilirler. Açık artırma bittiğinde en yüksek teklifi veren kullanıcı açık artırmanın kazananı olur. Makinanız en iyi fiyata satılır.

iyiMakina.com'da gerçekleşen tüm açık artırmalar önceden duyurulan gün ve saatte online olarak yapılır. Açık artırma katılımcılarının ödediği Teminat Bedeli aracılığıyla, manipülasyon olmadan, güvenli ve hızlı alım-satım gerçekleşir.

Online Teklif Kolaylığı

Makinanız online açık artırmaya çıkar, Türkiye genelinden online teklif alır. Makinanıza gelen teklifleri onaylayabilir veya reddedebilirsiniz. Satış rakamını belirleyebilir, hızlıca makinanızı satabilirsiniz.

Güvenilir ve Şeffaf Fiyat Teklifi

Açık artırmalara katılmak isteyen katılımcılardan Teminat Bedeli temin edilmektedir. Manipülasyonu engellemek ve güveni sağlamak amacıyla yapılan bu işlem, makinanıza gelen tekliflerin ciddiyetini gösterir.

30 Gün İçinde Satış ve Devir

Düzenlediğimiz açık artırmalar ortalama 30 gün içinde sonuçlanır. Alıcı bütün ödemeyi yaptığı takdirde, makinayı sorun yaşamadan teslim edebilirsiniz. Mali, hukuki ve operasyonel işlerin tamamını iyiMakina.com halleder.

Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi: +90 (850) 885 46 25
Açık Artırma Süreciyle ilgili daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.