Türkçe

Hyundai

Hyundai Mühendislik ve İnşaat Şirketi, Güney Koreli büyük bir inşaat firmasıdır. Şirket, 1947 yılında ‘Hyundai İnşaat İşleri Şirketi’ olarak Chung Ju-yung tarafından kurulmuş ve Hyundai Grubunun önemli bir bileşeni olmuştur. 1999'da Hyundai İnşaat ve Hyundai Engineering ile birleşmiştir.

Gelişmiş mühendislik teknolojilerinin daha efektif kullanımı için, Hyundai'nin İnşaat Ekipmanları Bölümü, bir endüstri öncüsü olarak kabul edilmektedir. Bölüm, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için son derece gelişmiş fabrika otomasyonu, sıfır toleranslı kalite kontrol denetim sistemi ve yaratıcı mühendislik ile desteklenen geniş bir inşaat ekipmanı ürün yelpazesi sunmaktadır.

Hyundai, 1985 yılında, hidrolik ekskavatörler, tekerlekli yükleyiciler, bekolu yükleyiciler, mini yükleyiciler ve endüstriyel araçlar gibi inşaat ekipmanları üretmeye başlamıştır ve hala da üretmeyi sürdürmektedir. Şirket, ürünlerini 150 ülkede 540 yerel distribütör aracılığıyla pazarlamakta ve desteklemektedir. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Hindistan, Endonezya, Brezilya ve Çin'de olmak üzere dokuz küresel operasyon merkezi işletmektedir.

Hyundai İnşaat Ekipmanları departmanı, başlangıcından bu yana uzun bir yol kat etmiştir. 2011 yılında 350.000 makine üreten şirket, 2015 yılında bu sayıyı 500.000 makineye çıkartmıştır.

Hyundai misyonunu, müşterilerin inşaat ekipmanı ihtiyacını karşılamanın ötesine geçmek ve şirketi her zaman daha başarılı kılmak olarak belirlemiştir. Bu nedenle, ürün yelpazesi ve distribütör ağını genişletmenin yanı sıra, ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Buna ek olarak, iş anlayışı ve tüketici ihtiyacını benimseme modeli ile inşaat, malzeme işleme ve parça operasyonlarına güç vermektedir.

Hyundai'nin ekskavatör, tekerlekli ekskavatör ve tekerlekli loder olmak üzere geniş bir model bandında ürünleri bulunmaktadır. Mini ekskavatör olarak da adlandırılan kompakt ekskavatör serisinin güç, performans ve güvenilirliği sınırlı alanlarda üretken bir şekilde çalışma becerisiyle birleştirilmiştir. Sıkışık alanlarda başarılı çalışma için tüm makinelerde 75 derece sola ve 50 derece sağa dönebilen bir bom döndürme mekanizması bulunur. Yakıt açısından verimli yüksek devir hızları, etkileyici hidrolik gücü ve hassas kontrolü ile Hyundai'nin orta ila büyük paletli ekskavatörleri de bulunmaktadır. Bu makinalar güç ve çok yönlü bina ekipmanı verimliliği sunarlar. Bunlar aynı zamanda inşaat, hendek, çukur veya temel kazma, yol çalışması, malzeme taşıma, boru döşeme, toprak taşıma, yıkım veya tarama için ihtiyaç olan sağlam ve her türlü görevi üstlenmeye hazır kazı ekipmanlarıdır.

Hyundai’nin tekerlekli ekskavatörleri ise genel kazı ve yolların ve köprülerin inşası için güçlü bir araçtır. Kentsel alanlara, asfalt yollara, park alanlarına erişim ve ulaşım kolaylığı sağlaması bakımından tekerlekli bir ekskavatör kullanmanın avantajlarını sunar. Saatte yaklaşık 17 ila 24 mil hıza ulaşırken, çalışma sahaları arasında asfalt yüzeyleri bu sayede hızla geçebilmektedir.

Hyundai’nin tekerlekli yükleyicileri, daha fazla erişim ve daha yüksek boşaltma yükseklikleri gerektiren uygulamalara yönelik versiyonlarda mevcut olarak bulunur. Bu versiyonlar optimum performans, üretkenlik ve verimlilik için standart olan özelliklerin yanı sıra, hassas bir yerleşik tartım sistemi ve gelişmiş yük tutma için özel bir kova yapılandırmalarında üretilirler. İster kar küreme yükleyicisine, boru döşeme veya arazi temizleme makinasına ihtiyacınız olsun, şirketiniz için inovasyonla geliştirilmiş doğru tekerlekli yükleyici ekipmanına sahip olmanız da Hyundai sayesinde mümkün olabilir.

Hyundai’nin tekerlekli yükleyicileri ise daha fazla erişim ve daha yüksek boşaltma yükseklikleri için standart Z-çubuğu bağlantı versiyonlarında ve Tool Master bom tasarımı ile mevcuttur. Artırılmış kaldırma gücü, gelişmiş yük dengesi, hızlı boşaltma kapasitesi ve artırılmış görüş için üretilen Tool Master tekerlekli yükleyiciler, aynı zamanda paralel bağlantıya sahiptirler. Daha iyi yük taşıma için doğru bir yerleşik tartım sistemi ve benzersiz kova tasarımı ile birlikte, maksimum performans, üretkenlik ve verimlilik sağlamak için standart olarak gelen özellikleri de bulunmaktadır.

Tüm Markalar

Tüm Kategoriler