Hakkımızda
Türkçe

iyiMakina.com Hakkında

iyiMakina.com; ikinci el iş makinalarını online olarak alıp satmanızı sağlayan, Türkiye’nin ilk ve tek online platformudur. 44 yıllık sektör geçmişine sahip, 22 yıldır Makine adı altında faaliyetlerini sürdüren Dış Ticaret A.Ş.’nin, iş makinası alış satışlarını şeffaflık ve profesyonellik ortamına taşımak amacıyla kurduğu grup şirketidir.

iyiMakina.com olarak, ikinci el iş makinalarının online açık artırmalar aracılığıyla adil, hızlı, şeffaf ve güvenilir şekilde satılmasına aracılık ediyoruz. Doğrudan müteahhitlerden alıcılara, teknolojiyi kullanarak aracısız bir şekilde pazarlanmasını sağlıyoruz.

Neler Yaptık?

Grup şirketimiz aracılığıyla Türkiye ve Dünya genelinde, ikinci el iş makinası sektöründe birçok yatırım ve referanslı iş gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Alıcılar için uygun fiyat, detaylı ekspertiz, güvenilir ödeme ve lojistik, Satıcılara ise değerinde satış, hızlı teslimat, güvenilir ödeme ve doğru kanallarda pazarlama desteği veriyoruz. Alıcı ve satıcıların karşılaştığı tüm problemleri uzman ekibimizle, 360 derece çözüm sunuyoruz.

Bize Ulaşın

iyiMakina.com| Genel Merkez
Konak Mh., 858 Sk. No:2/606, 35250, Konak/Izmir-Turkey
iyiMakina.com| Ar-Ge
Resitpasa Mh., Katar Cad. ITU Teknokent ARI 4, No:2/50, 34467, Sarıyer/Istanbul-Turkey